Web Tasarım

BROŞÜR WEB TASARIM

Firmanızın yada bireysel olarak yeni üretilen ürün veya hizmet tanıtımlarınızın, hızlı, farklı, ve akılda kalıcı bir biçimde tanıtımının gerçekleştirilmesini sağlayan web tasarım çözümüdür. Genellikle iki ya da üç sayfadan oluşmaktadır.

KURUMSAL WEB TASARIM

Firmaların genellikle yaygın olarak tercih ettiği, her yerden hızlı açılabilen ve içeriğine kolay ulaşılabilen dinamik (CMS yönetilebilen) yada statik (Web 2.0-Html-Html 5-Css3 vs.) tabanlı web tasarım çözümüdür. Sayfa sayısı kurum ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir.

KURUMSAL WEB TASARIM

Kişisel web siteleri genel olarak; Kişinin kendisini tanıttığı, çalışmalarını veya projelerini yayımladığı, Tecrübelerini ve diğer bilgilerini paylaştığı, Bazen de günlük hayatından kesitler yazdığı, küçük çaplı web tasarım çözümüdür. Tabii ki içerik bu kadarla kısıtlı kalmayıp, kişinin tercihine göre genişletilebilir. Paylaşım yapılabilecek yeni kategoriler üretilebilir.

E-TİCARET

Yüksek kullanıcı trafiğinde dahi, hızlı bir biçimde açılan, güvenli şifreli sayfalar içeren kullanıcıların bilgilerinin ile 128 bit (SSL) şifreleme yöntemi kullanılarak ürün satışlarının gerçekleştirildiği alışveriş siteleri için hazırlanan web yazılım çözümüdür.

Web sitesi yaptırmak isteyen pek çok şirket ve kişi nereden ve nasıl başlayacağını bilmedikleri için bu planlarını her zaman erteler. Aslında özellikle internet ile ilgilenmeyen kişi veya kuruluşlar, işlerini internet ortamına taşımak için araştırma yapmaya başladıklarında bu işi yapan o kadar çok kişi veya firma ile karşılaşırlar ki kafaları iyice karışır. Sonunda ya yaptırmaktan vazgeçerler yada sonu kötü bir web sitesi sahibi olmakla biter.

Bu duruma düşmemek için web sitesi yaptırmaya karar verenler öncelikle şunu unutmalıdırlar. Sadece web sitesi sahibi olmak değil, profesyonel, akılcı, ve kalıcı bir web sitesi sahibi olmayı hedeflemenizi önerebiliriz. Profesyonelce uzman kişiler tarafından hazırlanmış bir web sitesi geniş kitlelere ulaşır ve arama motorlarında (SEO) üst sıralara çıkarak hedeflediği pazarlara tüketicilere veya müşterilere ulaşır.

web-referans

web-teklif

seo-teklif

 

 

NEDEN WEB TASARIM ?

  • Web tasarım Firmanız kapalı olsa bile 7/24 açık bir şube gibi çalışır.
  • Web tasarım Televizyon ve basın gibi yayınlara istinaden, ekonomik ve daha esnek bir reklam aracıdır.
  • Web tasarım Dünyanın her yerinde sınırsız reklam yapmanızı ve müşterilere ulaşmanızı sağlar.
  • Web tasarım Firmanızın dünyaya açılan bir penceresidir.
  • Web tasarım Broşür, Katalog, Afiş, Reklam filmi gibi reklam araçlarından çok daha ekonomiktir.
  • Web tasarım Ürettiğiniz ürün ve hizmetlerin 7/24 teklif almanızı sağlayabilir.
  • Web tasarım Diğer reklam araçlarına göre en ekonomik reklam aracıdır.
  • Web tasarım Firmanıza kurumsal bir kimlik ve imaj kazandırır.

WEB TASARIM NASIL OLMALI ?

Bugün interneti geldiği noktada iyi web sitesi olarak nitelendirilen web sitelerinde görsellikten daha çok işlevsellik ön planda tutulmaktadır.Buna en iyi facebook örneğini gösterebiliriz. Aslında bir web sitesinden beklenen ait olduğu firmayı en iyi şekilde tanıtarak müşterilerinin ve müşteri adaylarının firma hakkında bilgi edinmesini sağlayarak yeni müşterileriler kazandırmak ve firmanızın kurumsal imajının güçlendirilmesidir. Buradan yola web sitesinin nasıl olması gerektiğini bir kaç maddede açıklamaya çalışalım. Web tasarım sade ve anlaşılır olmalı. Web tasarım hızlı açılır (optimize ) olmalı. Web tasarım özgün ( farlılık ) olmalı. Web tasarım kullanıcı ile etkileşimli olmalı. Web tasarım güncel olmalı. Web tasarım google dostu olmalı. Web tasarım kurumsal kimlik ve imaj ile uyumlu olmalı. Web tasarım firma ile ilgili doğru anlaşılır ve net bilgiler vermeli.

TOP