Hakkımızda

MsA Web Tasarım Şirketi, 2004 yılında kurulmuş, bir web tabanlı yazılım geliştirme ve bilişim ajansıdır. İçerik yönetim sistemleri (CMS), web tasarım ve geliştirme, web tabanlı uygulamalar, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), Google Optimizasyon hizmetleri (SEO), E-Ticaret sistemleri, uzmanlaştığımız temel konulardır. İnsanların istediği her konuda bilgiye sınırsız erişimine olanak veren internet; Eğitim, Eğlence, Haberleşme ve sayısız alanda bilgiye ulaşabileceğimiz bir kaynak olduğu kadar da ticaret hayatında da önemli bir yer edinmiştir.

MSA Web Tasarım olarak internetin gücünün ne kadar önemli ve hatta gereklilik olduğunu düşünerek, müşterilerimize yaratıcı ve profesyonel çözümler ile ticari hayatlarına dokunarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Yaptığımız işleri severek ve ciddiyetle yapan konusunda uzman, işini seven, eğitimli, dinamik ve genç insanların oluşturduğu bir kadroyuz. Ürettiğimiz farklılık yaratan özgün ve kalıcı çözümler sayesinde; müşterilerimizin asgari maliyetle ve en kısa zamanda, kurumsal markalarına değer katarak değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız.

Her geçen gün hızla gelişen internet ve bilişim teknolojilerini yakından takip ederek kalıcı ve akılcı web stratejileri yaklaşımımız ile siz müşterilerimizin ihtiyaç ve kurumsal imajına uygun en iyi çözümleri sunmak ve firmanızı hızla gelişen ve büyüyen internet teknolojisine ayak uydurarak dijital dünyadaki yerini en iyi şekilde almasını sağlamak vizyonu ile hareket eden bir web tasarım firmasıyız.

MSA WEB AİLESİNE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

Kısa İş Tanımı

Joomla ve Wordpress cms sistemlerinde hakim tema yapımı konusunda uzman, mevcut temayı editleyebilecek, modül bileşen ve diğer eklentilerle çalışabilecek Freelance web tasarımcısı aranıyor. İlgilenen arkadaşların referansları ile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine referans ve iletişim bilgilerini gönderebilirler. Sadece referanslı başvurular değerlendirilecektir.

Aranan Nitelikler

 • Joomla (Seviye Uzman);
 • Wordpress (Seviye Uzman);
 • Dreamweawer (Seviye Uzman);
 • Photoshop (Seviye Uzman);
 • HTML (Seviye Orta);
 • CSS (Seviye Uzman).

Kısa İş Tanımı

2004 yılından bu yana sektöre hizmet veren firmamız'da görevlendirilmek üzere, Full Time, Part Time veya Freelance çalışma şekli ile çalışabilecek, HTML5 Uzmanı takım arkadaşları aramaktayız. İlgilenen arkadaşların This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine referans ve iletişim bilgilerini gönderebilirler. Sadece referanslı başvurular değerlendirilecektir.

Aranan Nitelikler

 • Internet ve web uygulamaları geliştirmede en az 3 yıl tecrübeli;
 • En az programlama seviyesinde yardımcı olacak ingilizce bilen,;
 • Yoğun bir tempoda, esnek çalışma saatleriyle çalışabilecek,;
 • PSD to CSS/HTML5 işlemini rahatlıkla uygulayabilecek,;
 • JavaScript, jQuery, HTML5, CSS, AJAX, JSON vb internet teknolojileri hakkında bilgi sahibi,;
 • Tercihen PHP konusunda deneylimli.

Kısa İş Tanımı

Ajansın ve temsil ettiğimiz markaların blog sayfalarının geliştirilmesi, yazıları ile gündemde tutulmasının sağlanması, hizmet vermiş olduğumuz firmaların dönemsel kampanyalarını tasarlamak ve sunmak. Kreatif süreç içinde çözüm üretebilen ve gerekli katkıyı sağlayabilecek. Takım arkadaşı aramaktayız. İlgilenenlerin arkadaşların This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine iletişim bilgilerini gönderebilirler.

Aranan Nitelikler

 • Dijital Pazarlama, Viral Pazarlama, Sosyal Medya ve E-Ticaret konusunda 2 yıl deneyimli;
 • Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya kanalarının içerik yönetimininde tecrübeli;
 • Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık;
 • Blog sayfasını oluşturacak ve gündemde tutacak;
 • Dünyadaki dijital trendleri takip eden;
 • Piyasadaki sosyal medya izleme araçları hakkında bilgi sahibi.

Çalışma Şeklimiz 3 Adımda proje süreci

Msa web tasarım olarak aldığımız projeleri üç adımda değerlendiriyor ve yayın öncesi müşterilerimizden aldığımız onay ile web sitesini yayınlıyoruz.

TEKLİF ALIN +

planlama & strateji

planlama & strateji

Hedef kitle ve sayısı, içerik planı, kullanılacak teknoloji ve altyapı belirlenir.

tasarım & kodlama

tasarım & kodlama

Amacına uygun olarak üye girişi modülleri, reklam, menüler ve görsel tasarım hazırlanır.

test & yayınlama

test & yayınlama

Tasarım, kodlama ve altyapı testleri yapılır. Demo onaylanır ve yayınlanır.

TOP